Jak nás najdete – přesný popis trasy

Od Liberce, Jičína, Trutnova a Jaroměře: Po vjezdu do Hradce Králové pokračujte po městském okruhu směr Ostrava asi 4,5 km. Za druhým nadjezdem odbočte do leva a stále držte směr Ostrava. Po asi 2,7 km odbočte do leva do první slepé ulice u stavebnin Raab Karcher. Pokračujte ulicí a po 250 m na levé straně dorazíte k nám.

Od Prahy a Plzně: Po vjezdu do Hradce Králové pokračujte směrem do centra a asi po 2,3 km podjedete koleje. Na druhé světelné křižovatce u bíločervené budovy Generali odbočíte do leva. Pokračujte stále po hlavní cestě, což Vás přivede na městský okruh, na který se napojíte před mostem přes Labe. Pokračujte po okruhu směr Ostrava. Po asi 1,8 km odbočte do leva a stále držte směr Ostrava. Po asi 2,7 km odbočte do leva do první slepé ulice u stavebnin Raab Karcher. Pokračujte ulicí a po 250 m na levé straně dorazíte k nám.  

Od Pardubic: Po vjezdu do Hradce Králové pokračujte rovně na městský okruh, na který se napojíte asi po 1,2 km. Držte směr Ostrava a si po 2,6 km odbočte do prava a stále držte směr Ostrava. Po asi 2,7 km odbočte do leva do první slepé ulice u stavebnin Raab Karcher. Pokračujte ulicí a po 250 m na levé straně dorazíte k nám.  

Od Brna, Olomouce a Svitav: Po vjezdu do Hradce Králové pokračujte rovně na městský okruh, na který se napojíte asi po 2,2 km. Držte směr Ostrava a si po 1,3 km odbočte do prava a stále držte směr Ostrava. Po asi 2,7 km odbočte do leva do první slepé ulice u stavebnin Raab Karcher. Pokračujte ulicí a po 250 m na levé straně dorazíte k nám  
Od Ostravy a Šumperka: Po vjezdu do Hradce Králové pokračujte rovně směrem do centra. Po asi 1,1 km odbočte u stavebnin Raab Karcher do prava. Je to první slepá ulice po příjezdu do Hradce Králové. Pokračujte ulicí a po 250 m na levé straně dorazíte k nám  

vytisknout stránku